Front of House staff

Restaurante - Hotel - Pub
  • Ţara: United Kingdom | Regatul Unit
  • Judeţ: Dorset
  • Oraş: Christchurch
Locuri de munca | Romanian Jobs | Joburi Anglia >> Locuri de munca >> Restaurante - Hotel - Pub >> Front of House staff

Avem un loc de muncă disponibil într-un restaurant din Marea Britanie cu sediul în Dorset, pentru

ca un muncitor cu un nivel bun de experiență în domeniul ospitalității să lucreze direct cu clienții.

Atribuțiile

Luarea comenzilor alimentare

Salutarea clienților la sosire

Servirea alcool-ului la bar

Comunicarea cu personalul bucătăriei și cu managerii

Va potrivi cu oamenii care au abilităția de chelneri, barmani sau clienți. Trebuie să aveți o

personalitate caldă, zâmbitoare și o prezentare fizică bună.

Salariu: £7,50/ora în crestere, în funcție de nivelul de experiență.

Personalul are cazare disponibil în apropierea restaurantului.

Applications in English only.

www.easterneuropeans.co.uk/jobseekers