Bucatareasa / Menajeră

menajeră - bonă
  • Ţara: Ireland | Irlanda
  • Judeţ: Dublin
  • Oraş: Dublin
Locuri de munca | Romanian Jobs | Joburi Anglia >> Locuri de munca >> menajeră - bonă >> Bucatareasa / Menajeră

Avem un loc de muncă vacant pentru o bucatareasa foarte buna care vrea sa lucreze pentru o familie
în Irlanda și Franța. Acest lucru se va potrivi unei doamne care este capabila de a fi creativa în
bucătărie și, de asemenea, are abilitati foarte bune de menaj, aceasta va fi, de asemenea,
responsabila pentru păstrarea acasei curate.
Vei sta șase luni pe an în Irlanda și 6 luni pe an în Franța, cu excursii ocazionale în Marea Britanie,
precum și în cazul în care familia are alte activitati.
Trebuie să aveți un permis de conducere și să vorbiti limba engleză la un nivel rezonabil.
Vi se va cere să pregătiti micul dejun, prânzul și cina zi cu zi; mai ales mâncăruri ușoare, veți urma
anumite rețete. Vi se va oferi o pregatire, nu trebuie să fii o bucătareasa cu experienta, dar cel puțin
trebuie sa fii un bucătar încrezător.
Locul de muncă vine cu un salariu de £15.700 pe an, plus cazare gratuită. Veți împărți un
apartament cu alți doi membri ai personalului.
Puteti folosi, de asemenea, piscina și mașina companiei - cu permisiune.

Apply to us with your full application in English only.
Serious responsible applicants only.